Житомирські граніти

Виробництво з граніту

Виготовлення пам'ятників

У житті кожної людини, як це не прикро, трапляються трагедії - смерть близьких людей. У такі моменти сум від втрати іде в ногу з почуттям розгубленості, адже потрібно відразу хапатися за кілька раніше незнайомих справ. Однією з найважливіших є встановлення пам'ятника як останньої данини поваги покійному. До даного процесу потрібно підійти дуже відповідально, адже надгробок - символ вічної пам'яті про кохану людину. Саме до пам'ятника звертають погляди й говорять відверті слова рідні, приходячи на могилу, а тому важливо, щоб він повністю відповідав їх уявленням.

Виготовлення надгробних пам'ятників

Для того, щоб полегшити вибір пам'ятника, виготовити його в якомога скоріше з найякісніших матеріалів, працюють цілі команди професіоналів. Наші фахівці візьмуть на себе значну частку турбот - допоможуть визначитися з формою і розміром пам'ятника, вибрати напис, портрет покійного для гравіювання, матеріал і гаму кольорів для оформлення.

Виготовлення пам'ятника можна довірити лише справжнім професіоналам. Саме такі люди працюють в нашій компанії. Замовивши гранітні пам'ятники в Коростишеві, скориставшись послугами наших менеджерів і майстрів, ви неодмінно отримаєте найкращий результат за ринковою вартістю.

За прийнятною ціною в нашій компанії можна замовити і пам'ятник в Житомирі. Ми пропонуємо широкий вибір надгробків з каталогу, а також готові взятися за виготовлення пам'ятника за індивідуальним замовленням.

Процес включає в себе кілька етапів - від першої зустрічі із замовником і ознайомлення з його побажаннями до передачі повністю готової роботи.

Наші фахівці перед тим, як перейти безпосередньо до виробництва, створюють макет пам'ятника, прораховуючи розміри всіх елементів для найбільш гармонійної картини. Також враховується загальна гама кольорів. У клієнта є можливість вибрати один або відразу декілька з представлених 15 видів високоякісного граніту, який відрізняється відтінками і структурою. Наші фахівці використовують як ручний, так і машинний спосіб обробки каменю.

На етапі макетування замовник вже зможе побачити, яким буде кінцевий результат, і вчасно внести зміни, в разі необхідності.

Будь-який надгробок, виготовлений нашими фахівцями, буде унікальним завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, великому досвіду роботи з каменем і високій якості використовуваних матеріалів.