Житомирські граніти

Придбати вироби з граніту

Вироби з граніту: сходинки, підвіконня, балясина, бордюр, бруківка

Граніт є надзвичайно міцним каменем, який має гідний зовнішній вигляд, прекрасно показує себе в експлуатації, не стираючись і не вивітрюючись, є тривким до морозів у -60 і спеку понад 50 градусів. Саме тому цей матеріал найчастіше використовують для облаштування приватних будинків, дачних ділянок, а також відкритих територій в цілому.

Граніт добре піддається обробці, але лише в руках справжніх професіоналів цей камінь стає витвором мистецтва. Тільки такі фахівці працюють у нас. Наша компанія виготовляє на замовлення вироби з граніту (сходи, підвіконня, балясина, бордюр, бруківка).

Але про все по черзі. Ми пропонуємо виготовлення міцного дорожнього покриття - гранітної бруківки. Її також називають шашкою, використовують для облаштування парковок і дворів, вимощення доріжок в особняках і т.д. Гранітна бруківка надійна, не вимагає особливого догляду і при цьому має солідний вигляд.

Гранітний бордюр, який ми виготовимо з урахуванням всіх побажань замовника, може використовуватися в якості відмежувальної лінії в дизайні ландшафту, відокремлювати газони від тротуарів, садові доріжки та алеї від насаджень і клумб. Він досить міцний, щоб витримати температурні перепади і різні погодні умови. При цьому виглядає досить акуратно. Наші майстри виготовлять гранітні бордюри практично будь-якого відтінку, щоб вони відповідали гамі кольорів території, де будуть розташовані.

Також в переліку послуг нашої компанії – виробництво сходинок з граніту. Вони можуть прикрасити як прохідні вулиці, будинки, так і справжні замки. Такі сходинки відрізняються міцністю, що важливо, довговічністю і акуратним, не громіздким виглядом.

Наші майстри візьмуться за виготовлення полірованих сходинок, шліфованих і термооброблених, які мають шорстку поверхню.

Однак і це не все, на що здатні наші фахівці. Ми можемо поєднати кращі якості різних способів обробки граніту. Наприклад, не важко виготовити гладенькі гранітні сходи, на які можуть бути нанесені термооброблені смуги, що запобігають ковзанню.

Також за бажанням клієнта ми можемо прикрасити сходи балясинами. Вони надають сходам урочистий вигляд. Балясини можуть бути різного виду і розміру. Нам під силу виготовлення балясин навіть найбільш незвичайної форми, все залежить тільки від фантазії замовника.

Крім того в нашій компанії часто замовляють гранітні підвіконня. Вони здатні прикрасити будь-яке приміщення і відрізняються надійністю і довговічністю. Не варто недооцінювати і зовнішніх характеристик підвіконь з граніту. Іноді з них роблять стільниці і барні стійки. Це дозволяє колосально заощадити простір в житлових приміщеннях. Якщо ж мова йде про офіси, то гранітні підвіконня надають їм діловий вигляд й при цьому є досить елегантними.

Якщо вам необхідна допомога, наші фахівці підберуть один або кілька з представлених 15 видів граніту для виготовлення будь-якого виробу з цього якісного і довговічного каменю.