Житомирські граніти

Балясини з граніту

Зробити попередній розрахунок ви можете за телефонами:
+38(097) 251-24-05, +38(044) 362-69-76

Балясини – це фігурно виточені деталі для підтримання гранітних поручнів, які обов’язково використовуються в ансамблі з гранітними сходами, відкритими балконами, літніми терасами. Вони здатні внести благородство, витонченість та монументальність в загальний вигляд екстер’єру будівлі, прослужать багато років прикрашаючи архітектуру вашого будинку.

Балясини

Приватні будинки, великі котеджі, культурні установи та адміністративні будівлі важко уявити без просторих сходів, разом з якими завжди встановлюють балясини. Цей елемент представляє собою виточену деталь, яка не просто підтримує поручень, а й надає всій конструкції вишуканого вигляду.

Встановлюючи балясини у поєднанні з відкритими балконами, терасами, а також безпосередньо сходами, можна домогтися надзвичайного архітектурного ефекту, адже у будівлі відразу ж з’явиться унікальний характер. Результат буде залежати від виду балясин і, звичайно, фантазії замовника.

Застосування балясин

Незважаючи на те, що на перший погляд балясини можуть здаватися тільки декоративним елементом, вони мають беззаперечну практичну цінність. Балясини роблять сходи і балкони безпечними для малюків. Саме тому їх часто використовують під час будівництва приватних будинків.

Що ж стосується громадських будівель, балясинами прикрашають держустанови, музеї і театри, церкви і т.д. Справа в тому, що саме цей, здавалося б, непримітний елемент, додає будівлям величі, монументальності, а також аристократичного вигляду.

Балясини використовують під час будівництва сходових маршів зовні і всередині будівель. Також вони незамінні у ландшафтному дизайні, при оформленні фасадів будівель і балконів.

Найчастіше балясини встановлюють на підбалясенники - під кожен елемент окремо або ж під кілька одразу.

Який матеріал вибрати для замовлення балясин

Балясини виготовляють з абсолютно різних матеріалів. Це може бути дерево, бетон, метал і, звичайно ж, граніт. Головна умова - податливість матеріалу. Однак підчас його вибору варто враховувати не тільки зовнішні характеристики, але і довговічність, а також особливості догляду.

Ідеальним матеріалом для виготовлення балясин можна сміливо назвати граніт. На відміну від дерева, він не схильний до розсихання, проявляє стійкість до перепадів температур, не зашкодить йому і волога.

На відміну від металевих виробів, балясини з граніту не потребують особливого догляду. Для того, щоб вони зберігали гідний зовнішній вигляд, їх буде достатньо протирати поролоновою губкою, яку попередньо варто занурити у мильний розчин. Єдине - при догляді за гранітом не можна використовувати рідини на основі абразивних речовин.

Головною ж перевагою гранітних балясин вважається їх міцність. Вони не будуть кришитися, не підуть тріщинами і не стануть відколюватись, на відміну від тих же бетонних елементів. Гранітні балясини практично вічні, саме тому даний матеріал надзвичайно популярний при зовнішній обробці будівель.

Які балясини можна замовити у нас

Фахівці нашої компанії використовують 15 видів граніту для виготовлення балясин з різних родовищ, які відрізняються за своєю структурою і кольором. Це означає, що у замовника буде можливість вибрати один або відразу декілька видів каменю для виробництва даного елемента.

Ми пропонуємо виготовлення балясин як стандартних розмірів, так і за індивідуальними замовленнями. Наші майстри розроблять ескізи оригінальних за формою балясин з урахуванням всіх побажань клієнта.

Ви завжди можете звернутися за консультацією до фахівців компанії у телефонному режимі. Менеджери не тільки дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять, а й зможуть зробити попередні розрахунки одразу по телефону.