Житомирські граніти

Пам'ятники з граніту подвійні

На жаль, нерідко трагедії відбирають життя не одного, а одразу двох людей, які доводилися один одному родичами, коханими або друзями. Тоді, щоб увіковічнити пам'ять про загиблих і назавжди закарбувати зв'язок між ними, прийнято встановлювати подвійні пам'ятники. Також подвійні пам'ятники можуть встановлюватися для членів сім'ї, один з яких вже покинув цей світ, а інший прийняв рішення залишитися поруч з коханою людиною і після смерті.

Оскільки пам'ятник в будь-яку погоду знаходитиметься на відкритій місцевості, матеріал, з якого він виготовлений, повинен неодмінно бути довговічним, стійким до різноманітних природних явищ і температурних перепадів, не піддаватися вивітрюванню, тертю і зберігати при цьому гідний зовнішній вигляд. Саме таким матеріалом є граніт.

Подвійні пам'ятники можуть бути виготовлені з будь-якого різновиду граніту. Наші фахівці допоможуть обрати той з 15 видів, котрий буде відповідати побажанням клієнта.

Види подвійних пам'ятників з граніту

Ми пропонуємо різні варіанти виготовлення подвійних пам'ятників. У нашому каталозі можна вибрати здвоєні надгробки, об'єднані або ж цільні (з одного плитою), що розділяються написами і малюнками. Також подвійні пам'ятники з граніту можуть бути представлені окремими елементами, що мають спільний стиль оформлення.

Стандартний подвійний пам'ятник представлений єдиною горизонтальною стелою, підставкою і квітником. На плиту наносять два портрета з написами. Якщо йдеться про пам'ятник з двома плитами, стели розташовують вертикально, а підставка є спільною. Портрети викарбовують на кожній з плит.

Об'єднані надгробки часто представлені трьома плитами: на дві крайні наносяться портрети покійних, а посередині - лик святого або інше символічне зображення.

Подвійний пам'ятник можна виготовити як з одного типу граніту, так і скомбінувати одразу кілька - для надгробної плити, власне надгробка і інших елементів композиції.

Також, за бажанням клієнта, фахівці нашої компанії виготовлять індивідуальний макет, досконало розрахують розміри деталей, які будуть доповнювати композицію і допоможуть з вибором оформлення.

Етапи виробництва подвійних пам'ятників з граніту

Подвійні пам'ятники виробляються в кілька етапів. Спочатку менеджер компанії, вислуховуючи всі побажання клієнта, допомагає визначитися з видом граніту, формою пам'ятника або ж елементами цілого меморіального комплексу. Далі обговорюються всі деталі надгробка, який може бути розроблений фахівцем індивідуально чи вибраний з уже існуючого переліку.

Після консультацій проводиться етап проектування, на якому клієнт може внести зміни в разі необхідності.

Потім наші фахівці беруться безпосередньо до виготовлення пам'ятника. На даному етапі наносяться портрети покійних, символічні написи і малюнки. На пам'ятнику прийнято викарбовувати ім'я людини, роки життя, її цитати, девіз життя або ж слова прощання від близьких. Однак не завжди такі слова вдається підібрати в найвідповідальніший момент. Ми можемо запропонувати список готових епітафій, щоб полегшити тяжке завдання для нашого клієнта.

Готовий подвійний пам'ятник з граніту буде в обумовлені строки, які безпосередньо залежать від розмірів надгробка, особливостей оформлення та кількості деталей, які потребують окремої обробки.vМи з розумінням ставимося до горя, що спіткало сім'ю клієнта, котрий звернувся до нас, а тому неодмінно докладемо всіх зусиль для того, щоб пам'ятник відповідав всім очікуванням замовника.

Замовити попередній розрахунок пам'ятника з граніту можна по тел.:
+38(097) 251-24-05
+38(044) 362-69-76