Житомирські граніти

Встановлення пам'ятників

Встановлення пам'ятника є не менш відповідальним завданням, ніж його виготовлення. Адже саме від якості виконаної роботи буде залежати, як довго надгробок буде зберігати пам'ять про померлого, і який зовнішній вигляд він матиме через роки. Саме тому для установки пам'ятника потрібно звернутися до професіоналів. Наша компанія пропонує не тільки виготовлення різноманітних надгробків і гранітних композицій, а і якісне встановлення пам'ятників.

Що потрібно для якісного встановлення пам'ятника

Для того, щоб надгробок довгий час зберігав пам'ять про людину, важливо враховувати одразу кілька факторів. Фахівці нашої компанії вже не перший рік проводять роботи зі встановлення пам'ятників і гранітних композицій, а тому мають колосальний досвід в даній сфері.

Майстри спочатку перевірять місце поховання, зроблять необхідні заміри і проведуть експертизу для того, щоб зрозуміти, чи є якісь перешкоди для монтажу пам'ятника. Серед них можуть бути коріння дерев, специфічний грунт і т.д. І лише після ретельного аналізу наші фахівці візьмуться до роботи із застосуванням тільки якісних будівельних матеріалів.

Етапи встановлення пам'ятника

Встановлення пам'ятників відбувається в кілька етапів. Спочатку фахівці займаються закладанням фундаменту. Бетонна основа повинна бути особливо міцною в місцях, на які припадає найбільше навантаження. Наприклад, якщо пам'ятник представлений стелою, необхідно зміцнити тумбу, на якій він буде розташовуватися, заливши під неї міцний фундамент. В іншому випадку, надгробок почне хилитися, а сам пам'ятник осідати.

Після того, як фундамент буде залитий, майстри беруться до укладання гранітної або ж тротуарної плитки, навколо пам'ятника. На цьому етапі дуже важливо зробити правильні заміри, адже місце на кладовищі обмежене.

Тумба встановлюється на підготовлену міцну поверхню, а вже на неї - безпосередньо надгробок. Якщо для установки простого гранітного пам'ятника буде досить фізичної сили, то для зведення композицій, подвійних пам'ятників і т.д. ми використовуємо спеціальну техніку.

Коли можна братися до встановлення пам'ятника

Найкраще братися до установки за сонячної і сухої погоди, коли на роботі не позначиться усадка грунту. Найчастіше в один день відбувається заливка фундаменту, а зведення надгробку здійснюється в наступні кілька днів.

Однак майстри за сприятливих погодних умов, можуть встановити надгробок з заливанням фундаменту навіть протягом дня. Все залежить від масштабів конструкції.

Наші майстри неодмінно обговорять з замовником робіт всі умови, оголосять терміни установки пам'ятника, проведуть необхідні розрахунки і в найкоротші строки візьмуться до справи.

Замовити попередній розрахунок пам'ятника з граніту можна по тел.:
+38(097) 251-24-05
+38(044) 362-69-76