Житомирські граніти

Гранітна бруківка

Стандартні розміри гранітної бруківки: 200x100, 100x100мм, товщина 30 або 50мм.
Ціни та асортимент на стандартні розміри бруківки вказані в прайсі.

Скачати прайс

Бруківка повнопилена має рівну поверхню, яка утворюється при розпилі граніту. Для того щоб дорожнє покриття не було слизьким, лицьова сторона бруківки піддається термообробці.

Вибір бруківки з граніту означає правильне вкладення коштів, а її ціна виправдовує себе через ряд наступних переваг:

Гранітна бруківка

Якщо у вас виникла необхідність вимостити двір приватного будинку, доріжки дачної ділянки або ж територію біля будь-якої будівлі надійним і естетичним матеріалом, варто звернути увагу на бруківку. Вона не тільки прослужить довгі роки, але і додасть неповторності всій території. Бруківкою почали вистилати дороги ще в XIX столітті і багато з них прекрасно збереглися, що доводить довговічність матеріалу. Саме бруківка, в залежності від її виду та поєднання відтінків, зможе докорінно змінити зовнішній вигляд ділянки.

Переваги гранітної бруківки

Ми пропонуємо виготовлення бруківки з граніту, яка має відразу кілька переваг перед асфальтом, а також бетонним покриттям.

Граніт в чотири рази міцніший від бетону, він не кришиться і не стирається. Цей матеріал, на відміну від інших, не псується, зазнавши впливу як високих, так і дуже низьких температур. Він не тріскається і витримує колосальне навантаження. Також гранітна бруківка не зіпсується і не стане кришитися в умовах вологості.

Гранітна бруківка не вимагає особливого догляду, в разі проведення будь-яких ремонтних робіт (укладання трубопроводу і т.д.), її можна легко демонтувати, а потім повернути на місце абсолютно без перешкод.

Бруківка з граніту проста в укладанні, її легко ремонтувати і просто замінити в разі найменшого ушкодження. Також бруківку можна використовувати не один, а кілька разів.

Гранітна бруківка відрізняється екологічністю, оскільки виробляється з натурального каменю і не містить хімічних елементів. Навіть при сильному прогріванні влітку цей матеріал не виділяє токсичних речовин і не має негативного впливу на навколишнє середовище.

Бруківка відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, вона створить на будь-якій території особливу атмосферу.

На поверхні гранітної бруківки, при її правильному укладанні, не залишається калюж, адже вода йде в землю і не накопичується зовні. Також до переваг можна віднести практичність бруківки, адже завдяки термообробці вона не буде ковзати, коли дощитиме.

З бруківки можна викладати різнокольорові візерунки, використовуючи різні види граніту. Такий малюнок не зітреться з часом, адже навіть через роки бруківка зберігає свої найкращі властивості. Згодом вона лише набуває благородного вигляду.

Види гранітної бруківки

Існує кілька видів гранітної бруківки. Це колота, пилено-колота й повнопилена.

Колота гранітна бруківка виготовляється за допомогою розколювання гранітних слябів. Таким матеріалом найчастіше вимощують дороги, дворики в приватних будинках, площі міста і територію біля пам'ятників культури.

Пилено-колота бруківка виглядає гладкою, але має шорстку поверхню. У такого матеріалу пиляна нижня частина, а також колоті боки. Даний вид бруківки може бути обпиляний з чотирьох або з двох сторін. Вона прекрасно підійде для укладання тротуарів, а також доріг.

Повнопилена бруківка має абсолютно рівну поверхню. З неї можна викладати відмінні візерунки.

Яку бруківку можна замовити у нас

Ми пропонуємо виготовлення гранітної бруківки розмірів 200x100, 100x100 мм і товщиною 30 або ж 50 мм. Наші менеджери за телефоном готові розрахувати необхідну кількість матеріалу і навіть попередню вартість бруківки. Також ми підкажемо, в залежності від цілей замовника і території, який матеріал найкраще підійде для укладання. У нашому каталозі клієнт зможе вибрати один або ж кілька з 15 видів граніту, що відрізняються за кольором і текстурою.

Ми не тільки виготовляємо бруківку відмінної якості, але і пропонуємо різні варіанти її укладання. Фахівці компанії підкажуть найкращий спосіб оформлення території та розроблять оригінальний дизайн у відповідності до усіх побажань замовника.

Ціна гранітної бруківки повністю відповідає її якості, зовнішньому вигляду та довговічності. Це неодмінно помітить кожен замовник.