Житомирські граніти

Підвіконня з граніту

Зробити попередній розрахунок ви можете за телефонами:
+38(097) 251-24-05, +38(044) 362-69-76

Підвіконня з граніту - це уособлення стилю і довговічності. Не потребуючи особливого догляду (як дерев'яні або пластикові підвіконня), підвіконня з природного каменю прослужать довгі роки, не втрачаючи при цьому своїх якостей: яскравості кольору, міцності, форми.

Гамма кольору і фактури граніту настільки різні, що дозволяє створити ексклюзивні підвіконня, які підкреслять ваш стиль. Для посилення ефекту каменю в інтер’єрі, встановлюють сходи з того ж граніту.

Виступаюча частина підвіконня може мати різну форму - так званий торцевий профіль, який надає виробу закінчений вигляд і захищає його краї від відколів.

Гранітні підвіконня

Кожен елемент, як всередині, так і зовні будівлі, здатний практично повністю змінити його вигляд. Тому однією з найважливіших деталей приміщення можна сміливо назвати підвіконня. Ця конструкція давно має не тільки практичне, а й естетичне значення. Якісні підвіконня надають вікнам завершеного вигляду і здатні візуально збільшити простір приміщення, прикрасити його або доповнити дизайн.

Вони також захищають стіни від стікання дощової води, конденсату, дають додатковий повітряний прошарок між вікном і стіною, закривають батареї, виступають в якості прикраси віконного отвору і не тільки.

Сучасні підвіконня виготовляють з абсолютно різних матеріалів: пластика, дерева, бетону і, звичайно ж, граніту. Останній якнайкраще зарекомендував себе завдяки ряду характеристик.

Переваги гранітних підвіконь

Порівнявши підвіконня з граніту з тим же елементом, виготовленим з інших матеріалів, можна помітити ряд беззаперечних переваг.

Гранітні підвіконня не розсихаються і не тріскаються, як дерев'яні, не вплине на них і волога. На відміну від пластикових, гранітні підвіконня не «поведе» в разі впливу високої температури. На них не залишається подряпин. Крім того, гранітні підвіконня можуть витримати значні навантаження - дерев'яні ж і пластикові не мають такої ж міцності.

Вироби з цього каменю вигідно відрізняються від аналогів з інших матеріалів. Вони практичні, привабливо виглядають і прослужать не один десяток років. До того ж, за ними не потрібен особливий догляд. Так, наприклад, дерев'яні підвіконня необхідно обробляти спеціальними розчинами, фарбувати або ж перекривати лаком. Гранітний підвіконня досить протирати губкою, змоченою в мильному розчині, і не чистити абразивами.

Підвіконня з бетону сколюються, тріскаються, стираються і виглядають непрезентабельно. Гранітні ж - надзвичайно довго зберігають свій початковий вигляд.

Завдяки багатому вибору фактур і кольорів граніту, який видобувається на різних родовищах, конструкції з цього каменю прекрасно доповнять дизайнерський інтер'єр та екстер'єр будь-якого приміщення - від приватного будинку до ділового центру.

Підвіконня з граніту нерідко розширюють, таким чином перетворюючи їх на зручні кухонні стільниці або журнальні столики у вітальні.

Які гранітні підвіконня пропонуємо ми

Наші фахівці зможуть виготовити підвіконня з 15 видів граніту, різних за кольором. Ми виробляємо дані елементи як стандартних розмірів, так і за індивідуальним замовленням.

Варто відзначити, що виступаючій частині гранітних підвіконь - так званому торцевому профілю - наші майстри зможуть надати будь-яку форму за бажанням клієнта. Таким чином приміщенню надається неповторний стиль.

Фахівці нашої компанії з готовністю проконсультують вас стосовно будь-якого питання, запропонують оптимальний варіант і попередньо розрахують вартість готового виробу за телефоном.