Житомирські граніти

Сляби з граніту

Середні розміри слябів 2300-3500мм, ширина 800-1500мм, товщина 30, 50мм.

Скачати прайс

Сляби - великі за площею гранітні смуги, які виготовляються з натурального граніту різних родовищ. Поверхня слябів може бути оброблена різними способами. Cтандартний вид обробки - полірування, можливі інші варіанти: шліфування, термообробка, пиляний.

Сляби використовують для виготовлення підвіконь, сходів, стільниць, камінів і т.д. Останнім часом особливої популярності набув «слябний монтаж», який надеє можливість оригінально оформити підлогу, стіни та фасад великогабаритними плитами.

Гранітні сляби

Наша компанія пропонує клієнтам не тільки готові гранітні вироби, а й матеріал, з якого можна згодом виготовити будь-який елемент потрібних розмірів і форм. Він називається слябом. Гранітний сляб, крім того, що є заготовкою для виробництва стільниць, надгробних плит і т.д., показав себе відмінним матеріалом для облицювання поверхонь значної площі. Він чудово підійде як для оформлення квартир і пентхаусів, так і для облицювання приватного будинку. Використовують сляби і в ландшафтному дизайні. Але про все по порядку.

Де може стати в нагоді гранітний сляб

Найчастіше гранітні сляби використовують під час облицювальних робіт. З них можна виробляти цільні плити великих розмірів для обробки цоколя і фасаду.

Також зі слябів виготовляють підвіконня, перила і сходи. Підійдуть вони і для виробництва стільниць, а також камінних полиць.

Гранітні сляби незамінні у виробництві елементів меморіальних комплексів, оформленні монументів, а також виготовленні надгробних плит.

Використовуючи гранітні сляби для облицювання великих поверхонь, можна отримати чудовий результат: малюнок каменю буде безперервним, а поверхня гладенькою, адже вся площа перекривається цільною плитою.

Будь-який елемент, виготовлений з гранітного сляба, буде виглядати солідно і довершено, а також додасть будівлі монументальності.

Переваги гранітного сляба

Гранітний сляб цінний не тільки своїми зовнішніми характеристиками і можливістю виготовлення різних елементів. Він має найкращі властивості натурального каменю - граніту.

Гранітні сляби міцні і довговічні. Їм байдужі морози, спека і волога. Граніт не покривається тріщинами і не стирається навіть при значних навантаженнях. Його унікальний природний малюнок не тьмяніє з часом.

Також граніт не вимагає особливого догляду. Який би елемент не був з нього виготовлений, його досить протирати мильним розчином для того, щоб камінь довгі роки зберігав свій початковий вигляд.

Робота з гранітними слябами дасть можливість проявити свою фантазію в повній мірі і здійснити будь-яку задумку.

Які сляби пропонуємо ми

Наша компанія займається виробництвом слябів з 15 видів граніту, які відрізняються за кольором і текстурою. Це означає, що замовник зможе комбінувати різні види каменю для того, щоб домогтися потрібного результату. Ми виготовляємо як поліровані сляби, так і термооброблені. Поліровані частіше використовуються для внутрішньої обробки, а термооброблені - для зовнішньої. Наприклад, сходи з термообробленого сляба не будуть ковзати, оскільки мають шорстку поверхню. Така властивість дуже актуальна під час злив і ожеледиць.

Наші фахівці виготовляють сляби товщиною від 30 до 50 мм. Середні параметри гранітних слябів такі: довжина - 2300-3500 мм, ширина - 800-1500 мм.

При цьому необхідні параметри гранітних слябів можна обговорити з нашими менеджерами в індивідуальному порядку. Фахівці компанії дадуть відповідь на всі запитання по телефону і проконсультують в офісі компанії.