Житомирські граніти

Сходи з граніту

Зробити попередній розрахунок ви можете за телефонами:
+38(097) 251-24-05, +38(044) 362-69-76

Гранітні сходи набули популярності завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям, стійкості до природніх зовнішніх факторів, вони здатні тривалий час зберігати свій первинний вигляд.

Гранітні сходи можуть мати різну фактуру: поліровану – якщо використовуються в закритих приміщеннях, термооброблену – для вуличних сходів та комбіновану - поєднання глянцю і смуг з протиковзними функціями для безпеки користувачів.

Основні переваги гранітних сходів:

Гранітні сходи

Сходи - невід'ємний атрибут будь-якої будівлі: держустанови, культурного закладу, приватного будинку або ж офісу. Сходи ж, що ведуть до входу, можуть вплинути на перше враження, як про господарів будинку, так і про солідність компанії. Не секрет, що для виготовлення сходів можна використовувати дерево, бетон, метал, мармур або ж граніт.

Однак лише один з цих матеріалів буде органічно виглядати як зовні будівлі, так і всередині. Це граніт.

Переваги гранітних сходів

Для того, щоб зрозуміти безсумнівні переваги гранітних сходів, потрібно просто порівняти їх з виробами з інших матеріалів.

Граніт не розсихається і має надзвичайну стійкість до примх погоди. Він витримує перепади температур і при цьому зберігає чудовий вигляд. Цього не можна сказати, наприклад, про дерев'яні сходи, які абсолютно недоцільно встановлювати зовні будівлі.

Гранітні сходи не вимагають особливого догляду - їх досить протирати мильним розчином для того, щоб він довгий час зберігав свої властивості. У цьому граніту поступається метал, який потрібно постійно підфарбовувати і стежити за відсутністю корозії.

На граніт абсолютно не впливає волога. Він не піде тріщинами, і не буде сколюватися навіть при великих навантаженнях - його досить складно пошкодити. Такою міцністю і довговічністю не відрізняється бетон.

Ну і нарешті, гранітні сходи набагато доступніші мармурових. При цьому вони мають аристократичний і солідний вигляд, оскільки виготовлені з натурального каменю. Саме з граніту можна зробити абсолютно незвичайні за формою і кольором сходи, адже цей матеріал відрізняється піддатливістю. Граніт сміливо можна назвати неперевершеним декоративним і будівельним матеріалом.

Види сходів з граніту

Можна виділити три види сходів з граніту: цільні, накладні і мультифактурні.

Цільні сходи представляють собою монолітні вироби, які відразу готові до укладання. Їх найчастіше використовують в громадських місцях з великим потоком людей. Такі сходи, як правило, встановлюють зовні будівель. Вони відрізняються зносостійкістю і прослужать не одне десятиліття, зберігши свій початковий вигляд.

Накладні сходи встановлюються на каркас, який може бути виготовлений з бетону, цегли або ж металу. Це дозволяє значно заощадити кошти. Такі сходи складаються з проступи (горизонтальної плити), а також підступенка (вертикальної плити). Якщо такі ступені будуть встановлені поза будівлею, проступ піддається термообробці, що не дає можливості ковзати, а підступенок навпаки полірується. Так конструкції надається урочистий вигляд.

І зовні, і всередині будівель прийнято використовувати мультифактурні гранітні сходи. Вони відрізняються тим, що поверхня може бути і полірованою, і шліфованою. Однак і на ту і на іншу наносять спеціальні смуги, які запобігають ковзанню.

У закритих приміщеннях найчастіше прийнято встановлювати поліровані сходи. Завдяки спеціальній обробці, камінь стає блискучим, а його природний малюнок підкреслюється. Такі сходи виглядають більш вишукано, що ніяк не впливає на їх міцність.

Поза будинками перевагу віддають термообробленим або ж шліфованим сходами, вони не ковзають підчас дощу, снігу і навіть ожеледиці, а значить, знижують ризик травматизму.

Які сходи виготовляє наша компанія

У нашому каталозі замовник зможе вибрати один або декілька з 15 видів граніту, різних за кольором і текстурою, які найкращим чином будуть поєднуватися з інтер'єром або ж екстер'єром будівлі. У виборі неодмінно допоможуть менеджери компанії.

Ми виготовляємо сходи будь-яких форм і розмірів, відповідно до побажань клієнта. Також дизайн можна вибрати з уже наявного переліку.

Фахівці нашої компанії готові по телефону проконсультувати замовника, відповівши на всі питання.