Житомирські граніти

Гранітна плитка

Стандартні розміри гранітної плитки: 600x400, 600x300, 500x300, 400x400, 300х300мм, товщина від 20 до 60мм.
Оптова ціна (від 20м2) на плитку стандартного розміру вказана в прайсі.

Скачати прайс

Плитка з граніту - прекрасний варіант для внутрішньої і зовнішньої обробки. Вона відкриває широкі можливості для ефектного декоративного оформлення будь-яких інтер'єрів та екстер'єрів будівель, площ, фасадів та цоколів. Природний гранітний малюнок не зітреться, не вигорить з часом, а висока морозостійкість не дозволить плиті потріскатися від перепадів температур.

Види поверхонь плитки

Гранітна плитка

Кожен, хто вирішив змінити зовнішній вигляд прибудинкової території, дачної ділянки або ж приватного будинку, стикається з проблемою вибору матеріалу для облицювання та оздоблення. По-перше, він повинен мати гідний зовнішній вигляд, а по-друге, бути дуже міцним і довговічним.

Саме ці якості поєднує в собі граніт. Гранітна плитка не постраждає від корозії, на відміну від металевих покриттів, і не є крихкою, на відміну від бетону та схожих за характеристиками матеріалів. За допомогою неї можна кардинально змінити вигляд будь-якого приміщення або ж облаштувати відкритий простір. До того ж, лаконічність гранітної плитки гарантує, що вона ніколи не вийде з моди.

Види гранітної плитки

Існує кілька різновидів гранітної плитки. Перша - полірована. Її використовують як для облицювання будівель, так і для укладання підлог всередині них. Але в той же час полірована плитка буде недоречною в приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість, через ковзку поверхню.

Другий різновид плитки - термооброблена. Вона є найміцнішою з усіх в переліку, її товщина складає не менше 3 см. Така плитка підходить для укладання тротуарів, площ, дворів приватних будинків або ж установ. Вона не стає слизькою під час ожеледиці і не підведе, коли дощитиме.

Ще один різновид плити - шліфована. Виготовляється вона із застосуванням тієї ж технології, що і полірована. При цьому плити обробляють так, щоб вони були гладенькими, але не глянцевими, а матовими. Такий матеріал підходить для оздоблення фасадів і огорож, адже на ньому практично непомітний пил.

Також ми виготовляємо пиляну плитку. На ній можна помітити сліди від дисків для розпилювання. Таку плиту застосовують для зовнішнього облицювання будівель, а також парканів. Її головною перевагою є немаркість.

Ми пропонуємо виробництво гранітних плит наступних розмірів: 600x400, 600x300, 500x300, 400x400, 300х300мм. Також наші фахівці готові взятися за виготовлення плит за індивідуальним замовленням.

Залежно від подальшого призначення наша компанія виробляє плити товщиною від 20 мм до 60 мм.

Що ж стосується кольорів, клієнт зможе вибрати один з 15 представлених відтінків. Колір матеріалу залежить від родовища граніту.

Переваги гранітної плити

Гранітна плитка має цілу низку незаперечних переваг перед іншими матеріалами:

Чому замовити гранітну плиту варто саме у нас

Ми вже не перший рік займаємося виробництвом, а також продажем і укладанням гранітної плити, саме тому зможемо надати кваліфіковану консультацію клієнту. Експерти нашої компанії несуть відповідальність за якість виробленого продукту і завжди готові вислухати будь-які побажання замовника.

Наші фахівці контролюють виробництво гранітної плити, використовуючи новітнє обладнання, а менеджери компанії зможуть розрахувати кількість витратних матеріалів і запропонувати різноманітні ідеї дизайну екстер’єру та інтер’єру.

Вартість гранітної плитки повністю виправдана терміном її служби і невибагливістю в експлуатації, що неодмінно оцінить кожен замовник.